SOFFBORD, "Gillberga", Nordiska Kompaniet, 1923.

Ek, svarvade kopplade ben. Brickmärkt "R 29389-4 1124". Diameter 85, höjd 72 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, störtmärken.

Utropspris
1 500 SEK