TYGG, 2 st, bomull, Sven Fristedt, Borås cotton studio.

"Pompelmona", designad av Sven Fristedt, grön bas med svart, mörk grön och gul mönster. 346 cm x 149 cm. "Oppa", designad av Sven Fristedt, svart och vitt mönster. 306 cm x 121 cm.

Smärre brukslitage på "popelona". Fläckar på "oppa".

Utropspris
1 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

425. Andrei Gerasimov och Alderman Fyodor Petrov, kalkar, ett par, delvis förgyllt silver, Moskva 1759.
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK