CHAMPAGNEGLAS I STÄLLNING, 6 st, Lancel, Paris 1900-talets senare hälft.

Klart glas med förgylld kant. Ställning i stål med förgyllda delar och i mitten plats för champagneflaska. Glasens höjd 20 cm, ställningens höjd 21,5 cm, diameter 30 cm. Botten märkt Lancel Paris made in Italy.

Smärre anlöpningar.

Utropspris
150 EUR