DAMARMBANDSUR, Must de Cartier, Paris, förgyllt silver, 1980-tals.

Quartz. Serie nr W1002154, boett nr 004228. Urtavla ljus med svarta arabiska siffror. Diameter 27 mm. Med senare svart läder armband, original etui och certifikat.

Bruksslitage. Ej funktiontestad.

Servicegaranti tom 30/12/15.

Utropspris
6 000 SEK