Bartolomeo Schedoni

(Italien, 1578-1614)
Bartolomeo Schedoni
(Italien, 1578-1614)

BARTOLOMEO SCHEDONI, hans krets, olja på duk.

Religiöst motiv med kvinna och två barn. Oramad. 59 x 44 cm.

Dubblerad duk. Krackeleringar. Mindre färgbortfall. Retuscher.

Utropspris
10 000 SEK