SCHÄSLONG, nyrenässans, 1800-talets slut.

Fast stoppad och klädd med tyg. Svarvade och betsade ben. Längd ca 180 cm.

Bruksslitage. Renoverad och kompletterad. Några skador på ben.

Utropspris
2 500 SEK