Madeleine Pyk – en samling F769

BIBLIOTEKSBORD, barockstil. 1900-talets andra hälft.

Fanerad i olika träslag. Kopplade ben. Längd 160 cm. Bredd 85 cm. Höjd 75 cm. Två utdragbara skivor à 45x2x85x2 cm.

Bruksslitage. Märken och repor. Fanérskador. Fläckar.

Utropspris
2 000 SEK