SERVISDELAR, 71 delar, porslin, "Fågel blå", Rörstrand, 1970/80-tal.

12 tallrikar, 6 + 8 + 12 assietter, 8 djupa tallrikar, 2 serveringsfat, terrin, 2 kannor, 11 kaffekoppar, 6 tekoppar, sockerskål, gräddkanna samt tekanna. 1 kaffefat medföljer.

Lättare bruksslitage.

Utropspris
5 000 SEK