646821

MYNT, ca 25 st, sk droppkopek, silver, Ryssland 1600-tal. Vikt ca 18 g.

Mynt, ca 25 st, sk droppkopek, silver, ryssland 1600-tal. vikt ca 18 g.

Diameter ca 1 cm.

Slitage. Skador. Bucklor.

Utropspris
1 500 SEK