STINA TIRÉN, olja på duk, signerad och daterad -3*
Naturscen. 69 x 48 cm .
Bruksslitage. Mindre förlust av färg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
1 500 SEK