FÅTÖLJ och BORD, "Mondo", Karl-Erik Ekselius, JOC.

Aluminiumstomme. Fåtöljen med stoppade dynor klädda i brunt läder. Bord med svartlackerad skiva, längd 75, bredd 75, höjd 46 cm.

Bruksslitage, repor. Lädret med fläckar.

Utropspris
2 000 SEK