SERVERINGSVAGN, "Jean", Poul M Volther, Gemla Fabrikers Diö AB, omkring 1960.

Fanerad med teak samt ek, rektangulär form med fällbar laminerad skiva, längd 75, bredd 50 (75), höjd 63 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

Utropspris
1 500 SEK