George Goodwin Kilburne

(England, 1839-1924)
George Goodwin Kilburne
(England, 1839-1924)

GEORGE GOODWIN KILBURNE, tillskriven, akvarell med täckvitt, signerad.

Figurscen. 25,5 x 35,5 cm.

Fläckar, ej examinerad ur ram.

Utropspris
10 000 SEK