SERVIS, ca 55 delar, flintgods, Wedgwood, "Napoleon Ivy".

6+8 mattallrikar, 5 djupa tallrikar, 10 assietter, kaffekanna, 12 kaffekoppar på fat, 3 tekoppar på fat, 6 buljongkoppar på fat, såssnipa, 2 uppläggningsfat, 2 div skålar. Fat samt skadade och naggade servisdelar medföljer.

Bruksslitage med smärre fläckar och repor.

Utropspris
6 000 SEK