Josef Svanlund

(Sverige, 1887-1927)
Josef Svanlund
(Sverige, 1887-1927)

SVANLUND, JOSEF, 2 st, tillskrivna, gouach resp teckning.

Bla "Orfeus och Eurydike". 25 x 33 resp 34 x 55.

Skador samt slitage.

Utropspris
1 000 SEK