ARMBANDSUR, herr, 18 k guld, "Seastar", Tissot, 1900-talets andra hälft.

Silverfärgad urtavla med förgyllt stavindex samt datum. Svart läderarmband. Diameter ca 34 mm.

Med inskription "För nit och redlighet ..". Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK