ARMBANDSUR, dam, Omega Geneve, guld på stål.

Manuell. Ljus urtavla med stavindex. Guld på stål boett samt armband. Diameter 23 mm exkl kronan. Originalbox medföljer.

Bruksslitage. Skav och repor. Ej originalarmband. Ej funktionstestat.

Utropspris
2 000 SEK