Soffa i 5 moduler. En fåtölj. Glasbord med underrede i trä. Barbord med bakomliggande inredning med bland annat flaskställ och dricksglas och skålar.
Bord, längd 136 cm, bredd 90 cm, höjd 45 cm.
Varje soffmodul, bredd ca 70 cm, djup 89 cm.
Barbord, 68x68, höjd 26 cm.
Stomme i böj och skiktlimmat trä. Löstagbara sittdynor.
Bruksslitage. Märken och repor. Fåtölj med fanérskador. Nyckel saknas.