VASER, 3 st, glas. I originalförpackning. Gullaskruf, 1950-60-tal.

Tre vaser i cylinderform i tre olika färger: Grön: höjd 31 cm, blågrön: höjd 20 cm, lila: höjd 24 cm.

Obetydligt slitage och obetydliga tillverkningsdefekter.

Utropspris
1 500 SEK