Greta Garbo

(Sverige, 1905-1990)
Greta Garbo
(Sverige, 1905-1990)

KAPPA, Greta Garbo.

Saks Fifth Avenue. Mullvadsfärgat konstläder. Guldfärgade "twist-locks".

Bruksslitage.

Proveniens

Greta Garbos estate.

Julien's auctions, Beverly hills, april 11-12 2014. Lot no 682

Utropspris
5 000 SEK