FRANCO FONTANA, fotografi, "Praga 1967".
Signerad Franco Fontana och daterad 1967 samt numrerad 17/50. C-print, bildyta 34 x 22 cm.
Slitage. Svaga veck. Ej examinerad ur ram.
Karin & Lars Hall's Collection.
Camera Obscura, 13 februar-14 mars, 1982.