BORD samt STOLAR, 7 delar, Johansson Design

Bord med rund skiva på hög pelarfot. Skiva i glasfiber samt fot i rödlackerad metall. Diameter 120, höjd 100 cm. Stolar med textilklädsel.

Senare applicerade blommor på stolarna. Repor, slitage, smuts. Röklukt.

Utropspris
3 000 SEK