SERVIS, 14 delar, "Fish", Johnson bros England, flintgods, 1900-talets andra hälft.

Bestående av;
10 tallrikar (diameter 24,5 cm),
2 djupa serveringsskålar,
1 såssnipa,
1 uppläggningsfat (längd 40 cm).

Bruksslitage, såssnipan ej märkt Johnson.

Utropspris
2 000 SEK