TEVAGN, 1900-talets första hälft.

Stomme i förkromad metall. Med två etage, varav det övre senare beklätt med plastmatta. Längd ca 91, bredd ca 44, höjd ca 68 cm.

Slitage, repor och märken. Mindre renoverad. Mindre skador vid hjul. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK