MEDALJER OCH MÄRKEN samt KNAPPAR OCH ARMBINDELN, Finland, 1930/40-tal.

12 x 2 + 8 x 2 st knappar, Finska Ångfartygs Aktiebolaget (F.Å.A.). Lotta Svärd -armbindeln, Helsingfors N:o I. Medaljer och märken 6 + 1 st.

Bruksslitage, anlöpningar.

Utropspris
300 EUR