SIDEBOARD/SKÅP/BOKHYLLA, teak och teakfanér. Bräntorps. 1960-tal.

Rektangulär form. Två delar varav den undre kan användas som skåp eller sideboard. Underdel med skjutdörrar. Överdel med sex hyllfack. Överdelen kan separat användas som bokhylla. Höjd 162, längd 100, bredd 35 cm.

Smärre bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK