SIDEBOARD, AB Tabergsmöbler, Smålands Taberg, 1900-talets andra hälft.

Delvis bok och teakfaner. Tre dörrar med bakomliggande låd- och hyllinredning. Bredd 152, djup 45, höjd 106 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage, fläckar, repor. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK