HOLLYWOOD TAKLAMPOR, 3 ST. William Brand, Annet van Egmond, formgiven 1996. 2000-tal.

Byggd av stålgrenar. Höjd 60 cm, 40x40 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 052
12 066
1 101
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (26 bud)
21 apr 2015 12:59
1 052 EUR
21 apr 2015 12:58
1 002 EUR
21 apr 2015 12:58
1 001 EUR
21 apr 2015 12:58
981 EUR
21 apr 2015 12:58
961 EUR
21 apr 2015 12:58
941 EUR
21 apr 2015 12:58
921 EUR
21 apr 2015 12:57
901 EUR
21 apr 2015 12:57
881 EUR
21 apr 2015 12:57
861 EUR
21 apr 2015 12:57
841 EUR
21 apr 2015 12:56
821 EUR
21 apr 2015 12:56
801 EUR
21 apr 2015 12:56
781 EUR
21 apr 2015 12:56
761 EUR
21 apr 2015 12:55
741 EUR
21 apr 2015 12:55
721 EUR
21 apr 2015 12:55
701 EUR
21 apr 2015 12:55
681 EUR
21 apr 2015 12:54
661 EUR
21 apr 2015 12:54
641 EUR
21 apr 2015 12:01
621 EUR
21 apr 2015 12:01
601 EUR
11 apr 2015 11:53
600 EUR
2 apr 2015 21:04
250 EUR
2 apr 2015 17:59
50 EUR