KRYDDSKÅP, 1900-talets mitt.

KRYDDSKÅP, 1900-talets mitt.

Målat. Insatser av glas. Bredd 90. Djup 23. Höjd 13 cm.

Slitage, repor och märken. Senare målning. Färgbortfall. En senare glasinsats.

Utropspris
1 500 SEK