Madeleine Pyk – en samling F769

SKÅP, 1800-talets andra hälft, senare montering.

Björk. Dörrpar med bakomliggande fack och åtta lådor. En låda under dörrpar. Bredd 89. Djup 35. Höjd 134 cm. Nyckel finns. Nyckel finns.

Omarbetat. Något maskstunget bakstycke. Fanerskador och lagningar. Två dragknoppar saknas invändigt. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK