KASSAAPPARAT, National, USA, 1900-talets början.

Vitmetall med reliefdekor. Märkt "National". Höjd ca 48 cm, längd ca 47 cm, djup ca 38 cm.

Bruksslitage. Kassalåda går ej att stänga ordentlig.

Utropspris
2 000 SEK