KAFFE- OCH TESERVIS, 30 delar, porslin, "Blue net", Lomonosov, Sovjet, 1980-tal.

10 kaffekoppar med fat, 2 extra koppar, 5 tekoppar med fat, 12 assietter, sockerskål med lock, gräddsnäcka, kaffekanna.

Sedvanligt slitage.

Utropspris
300 EUR