Arne Jones E1299

SKRIVBORD, dansk design. 2000-tal.

Betsad ek, 3 lådor i sargen. Längd 190, bredd 90, höjd 76 cm.

Smärre slitage. Några kantnagg. Benparen lösa, ett benpar ej iskruvat (utslitna hål), ej originalmontering. En knopp något sned.

Utropspris
3 000 SEK