PICKNICKBORD och PALLAR, 4 st, tillverkade 7. mars DDR 1980.

Ihopfällbart, bordets storlek 86x60 cm, höjd 60 cm. Pall sitthöjd 40 cm.

Slitage, ytskador, anlupna metalldelar.

Utropspris
150 EUR