PARTI SILVERFÖREMÅL, 9 st, bla K. Anderson, 1900-tal. Tot ca 503 gram.

Sex prispokaler av olika storlek och form, skål på fot, tumlare, höjd 3-11 cm.

Slitage, samtliga med prisgravyrer, någon mindre buckla.

Utropspris
1 500 SEK