LJUSSTAKE, silver, Johan August Färngren, Stockholm 1930. Vikt ca 235 g.

Kvadratisk pelare med reliefdekor. Rund fot. Höjd 17,5 cm.

Mindre bruksslitage. Några mindre repor.

Utropspris
2 000 SEK