Quartz. Refnr. L5.661.4. Serienr. 29409464. Svart urtavla med romerska siffror. Två tidzoner. Safirglas. Originallänk, viklås. Boettstorlek 26 cm x 39 mm exkl kronan. Originalbox medföljer.
Bruksslitage. Repor på boetten samt länken. Ej funktionstestat.