MAT- OCH KAFFESERVISDELAR, 8 st, flintgods, "Berså", Stig Lindberg, Gustavsberg, tillverkningsår 1960-74.

Dekor av blad i grönt och svart. 5 mattallrikar, assiett, skål, kaffekopp med fat. Defekt äggkopp, mattallrik samt udda fat medföljer.

Slitage och repor.

Utropspris
800 SEK