Orbis Romani pars Occidentalis. Galla Antiqua. Tabula Italia Antiquae. Orbis Romani pars Orientalis. Graeciae Antiquae. Asiaequae vulgo Mino dicitur et Syriae. La Palestine.L' euphrate et le Tigre. Ad Antiquam Indiaegeographiam. Aegyptus Antiqua. Germanie France Italie Espagne Isles Britanniques. Handkolorerade kartor. Pärm storlek 55x39 cm.
Märkbara skador, fuktfläckar, lagningar, veck. Ej genomgången.