Jan Miel

(Flandern, 1599-1663)
Jan Miel
(Flandern, 1599-1663)

JAN MIEL, efter, olja på duk, uppfodrad, ej signerad.

Figurer runt eld i grottöppning. 34 x 39 cm.

Ytsmuts. Krackelerad. Mindre skålbildning. Hål i duk. Repor.

Utropspris
3 000 SEK