TANDEMCYKEL, Crescent, Stockholm, 1900-talets mitt.

Lackerad metall. Sitsar i konstskinn. Märkt med plakett. Längd 236. Höjd 107 cm.

Ej funktionstestad. Slitage. Repor och märken. Rostangrepp. Smärre färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK