Madeleine Pyk – en samling F769

LEKSAKSHÄST PÅ HJUL, 1900-talets första hälft.

Plåt, häst samt vagn med trampor. Längd ca 105, bredd ca 53, höjd ca 72 cm.

Rost, slitage, skador, delar saknas.

Utropspris
1 500 SEK