VÄGGLAMPOR, 2 st, för utomhusbruk, "Tratten", Hans Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Patinerad koppar. Höjd 25 cm. En etikettmärkt.

Ej funktionstestade. Slitage. Färgfläckar. Repor. En skruv saknas.

Utropspris
3 000 SEK