ARMBANDSUR, stål, Sjöö Sandström, Royal Steel, automatic.

Rund boett, urtavla med arabiska siffror samt stavindex, datumfunktion, diam 36 mm. Ledad länk med viklås. Rund svarvad träask i original märkt Royal Steel medföljer.

Slitage, repor, fungerar vid inlämning men för fortsatt funktion ansvaras ej.

Utropspris
8 000 SEK