STOLAR, 3 st. "Myran", Arne Jacobsen för Fritz Hansen.

Stapelbara. Svartlackerade, på trebent kromad benställning.

Bruksslitage, repor, kantskador, färgbortfall. Ett svart fotavslut i plast saknas.

Utropspris
2 000 SEK