HERRARMBANDSUR, Tissot PR50, J178/278, Chronograf, 2000-tal.

Vit urtavla med chronograffunktion, datumfönster samt arabiska siffror. Quartzverk. Boettens diameter ca 3,7 cm exkl. krona. Boett samt armband i stål. Armband med viklås.

Visst slitage, ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK