MOCCAKOPPAR med FAT, 4 st, keramik, LBVYR Yves Rocher, Frankrike 1970-tal.

I diverse färger. Koppen med något ovoid form och randdekor, märkta LBVYR. Höjd ca 5,5 cm. Fatets längd 12,5 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
150 EUR