Uppläggningssked stämplad Johan Heinrich Otto, Danmark, 1835 samt 5 matskedar, stämplade Christian Lundorff. 4 st gafflar, 1841, E.G Öström, Gävle. Längd 22-34 cm.
Slitage. Skador. Uppläggningssked med lagning. Bär gravyr. Böjda tänder.