Ilja Galkin

(Ryssland, 1860-1915)
Ilja Galkin
(Ryssland, 1860-1915)

ILJA GALKIN, olja på duk, signerad.

Flicka med blommor. 16x22 cm.

Mycket kraftigt restaurerad.

Илья Саввич Галкин (1860-1915). Девочка с цветами. Холст, масло, 16х22 см. Многочисленные реставрационные правки.

Utropspris
500 EUR