SKEDAR, 14 st, silver, Engelsk snäck, bla Gustav Möllenborg och Gustaf Theodor Folcker, 1800-tal. Tot ca 525 gram.

Matsked, 4+2 dessertskedar, 7 snarlika teskedar av något varierande storlek. Längd 14-22 cm.

Slitage, samtliga med stämplade initialer.

Utropspris
1 500 SEK